×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1982 yılında kurulan firmamız, sektöründe elde ettiği tecrübelerle müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye devam etmektedir. Tarımda, endüstride ve bireysel kullanımda ihtiyaç duyulan güç ürünlerini, en iyi kalite ve en uygun fiyatla müşterilerine ulaştırmaya özen göstermektedir. Kuruluşundan bu güne, müşterilerinin talepleri doğrultusunda kendini yenileyen firmamız, sahip olduğu ticari ahlak ile dürüstlük ve kaliteyi daima ön planda tutmaktadır. Motor, Motopomp ve Çapa Makineleri gibi ürün grupları konusunda SOLAKOĞLU markasıyla en iyi ürün ve hizmeti sunma gayretini gösteren firmamız, değişen dünya koşulları ve artan rekabet doğrultusunda sürekli gelişim çabası içerisindedir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişme ve yenilikçi bir yaklaşımla, müşterinin talep ettiği kaliteli ürünü, doğru zamanda ve uygun fiyatla sunarak, sektörde lider konuma sahip olmaktır.

Misyonumuz

Şirketimizin temel değerleri doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı çalışmalarını sürdüren ve küreselleşen dünyaya ayak uyduran bir firma olarak uzun yıllar sektörde faaliyetlerimizi sürdürmektir. Kalite Politikamız Vizyon, misyon ve temel değerlerimiz doğrultusunda, sürekli gelişme ve yenilenmeyi ön planda tutarak, üründe ve hizmette, müşterilerimizin talep ettiği yüksek kalite standardı çizgisini sürdürmektir.

1982 yılında kurulan firmamız, sektöründe elde ettiği tecrübelerle müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye devam etmektedir. Tarımda, endüstride ve bireysel kullanımda ihtiyaç duyulan güç ürünlerini, en iyi kalite ve en uygun fiyatla müşterilerine ulaştırmaya özen göstermektedir. Kuruluşundan bu güne, müşterilerinin talepleri doğrultusunda kendini yenileyen firmamız, sahip olduğu ticari ahlak ile dürüstlük ve kaliteyi daima ön planda tutmaktadır.

  • 0850 207 6755

  • 0422 323 70 10

  • info@solakoglutarim.com.tr

  • Çarmuzu Mah. Boncuk Sokak Eser İş Merkezi B Blok No: 12 Yeşilyurt / MALATYA

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı